Ehli sünnet hocalar bir araya geldi. Hainlerin Aradığı Tefrika Sona Erdi

0
1453

Ehli sünnet hocalar bir araya geldi. Hainlerin Aradığı Tefrika Sona Erdi

Ehli Sünnet camianın önemli hocaları, kartel medyasının İslam’a karşı artan girişimleri sonrası bir araya geldi. Toplantıda hocaların hem kendi aralarındaki sorunları konuştukları hem de bundan sonra atılması gerek adımların masaya yatırıldığı belirtildi.

Kartel medyası tarafından kutsal dinimiz İslam’a yönelik saldırıların artması ve hocaların sözlerinin cımbızlanarak hedef haline getirilmesi üzerine, Ehli Sünnet camianın önemli hocaları bir araya geldi. Toplantıya kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen, İsmailağa Cemaatinin ileri gelenlerinden Ahmet Mahmut Ünlü, Sosyal Doku Vakfı Başkanı ve gazetemiz yazarlarından Nurettin Yıldız, Siyer Vakfı kurucusu, yazar Muhammed Emin Yıldırım, İFAM Kurucu Başkanı İhsan Şenocak, gazeteci Nevzat Çiçek, İHH Başkanı Bülent Yıldırım ve beraberlerindeki kişiler katıldı.

Yapılan toplantıda hem kendi aralarındaki anlaşmazlıklar hakkında konuşulduğu; küslerin barıştığı, hem de geleceğe yönelik nasıl adımların atılacağına yönelik istişarelerin yapıldığı belirtildi.

Kartel medyasının sürekli Ehli Sünnet hocaları hedef gösterdiği bu günlerde, “bu sorunlar neden yaşanıyor” sorusuna da cevap arandığı bildirildi.

Ahmet Mahmut Ünlü’nün (Cübbeli Ahmet Hoca) sosyal medya paylaşımı:

İnşaallah bu ittifak da ümmetin birlik ve beraberliğine ön ayak olur.

Kaynak: Yeni akit

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.